• Appel in Peer

Raadsleden Appel


Appel heeft op dit moment 6 zetelende gemeenteraadsleden en 3 OCMW-raadsleden:

Ria Plasschaert, gemeenteraadslid ria.plasschaert@carevita.be 0495 28 56 37

Guido Maes, gemeenteraadslid guido.maes@chem.kuleuven.be 011 63 12 76

Kathleen Soors, gemeenteraadslid kathleensoors@hotmail.com 0473 73 04 12 Robert Bomans, gemeenteraadslid rbomans@hotmail.com 011 63 15 46 Kristof Pellens, gemeenteraadslid kristof.pellens@telenet.be 0498 63 54 93


Peter Leen, gemeenteraadslid peterleen@live.be 0477 25 72 27

Patricia Martens, OCMW-raadslid patricia.martens@cawlimburg.be 0496 63 41 25

Cor Stappers, OCMW-raadslid cor_stappers@hotmail.com 0498 28 73 91

Diane Snoeckx, OCMW-raadslid dsnoeckx@skynet.be 011 79 33 90

179 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven